Arkitektkontoret Nils Tveit AS (ANT) ble opprinnelig etablert i 1952. Vi har kontor i Drammen, og er i dag en internasjonalt rettet organisasjon med 14 medarbeidere. Samlet har vi bred erfaring innen både offentlig og privat sektor, og et konstant fokus på å fange opp nye trender innen arkitektur. Vi har utviklet spesialkompetanse på blant annet bade- og svømmeanlegg, kjøpesentre, sykehjem, helse- og sosialbygg og boliganlegg.

ANT har i de senere år hatt en betydelig vekst, og er i dag en av Norges største uavhengige arkitektkontor med kontor utenfor Oslo. 

Vår forretningsmodell bygger på selskapets unike kompetanseprofil og samfunnets behov for å forvalte en helhetlig bærekraftig samfunnsutvikling. Der god balanse mellom kunder i offentlig sektor og det private næringsliv er viktig for å sikre stabilitet og langsiktige kundeforhold

Nils Tveit

Partner / Arkitekt
+47 909 21 113
nils@nilstveit.no

Leif Bergersen

Partner / Sivilarkitekt MNAL
+47 901 50 106
leif@nilstveit.no

Margit Solibakke Klev

Partner / Daglig leder / Sivilarkitekt MNAL
+47 940 12 352
margit@nilstveit.no

Nick Torsteinsrud-Smith

Sivilarkitekt MNAL  
+47 969 00 979
nick@nilstveit.no

Pawel B. Kruk

Sivilarkitekt MNAL
+47 969 00 977
pawel@nilstveit.no

Gro Kjøsterud

Teknisk tegner
+47 969 00 975
gro@nilstveit.no

Adriana Hartwich

Sivilarkitekt  
+47 969 00 976
adriana@nilstveit.no

Nicolas Jury

Sivilarkitekt MNAL
+47 467 99 490
nico@nilstveit.no

Knut Sandum

Teknisk tegner
+47 969 00 980
knut@nilstveit.no

Monika Tveit

  Kontormedarbeider
+47 480 78 959
monika@nilstveit.no

Joost Kors

Arkitekt  
+47 947 80 142
joost@nilstveit.no

Erick Thomas Allende

Sivilarkitekt DPLG / MNAL  
+47 911 04 692
erick@nilstveit.no

Christian Gerardo Medina

Arkitekt
+47 465 90 478
christian@nilstveit.no

Eline Reinung Martinsen

  Sivilarkitekt
+47 482 15 824
eline@nilstveit.no

Du?

..ta gjerne kontakt
+47 940 12 352
margit@nilstveit.no

Havnegata 2, 3040 Drammen

+47 32 21 09 90